Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Centrum ďalšieho vzdelávania UK v Bratislave pozýva na Deň otvorených dverí 

 
Univerzita Komenského v Bratislave_logo  

Bratislava, 21. novembra 2013: Centrum ďalšieho vzdelávania Univerzity Komenského v Bratislave (CĎV UK) pozýva priaznivcov vzdelávania na Deň otvorených dverí organizovaný pri príležitosti Týždňa celoživotného učenia 2013 (TCU).

TCU je podujatie celoslovenského charakteru, ktorého cieľom je najmä zvýšenie záujmu širokej verejnosti o celoživotné vzdelávanie. Podobné podujatia sa tradične organizujú vo viacerých štátoch Európy. Na Slovensku sa TCU uskutoční v tomto roku už po trinásty raz - pod záštitou ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR doc. PhDr. Dušana Čaploviča, DrSc., a ministra práce, sociálnych vecí a rodiny SR JUDr. Jána Richtera.

„V tomto roku čakajú na priaznivcov celoživotného vzdelávania lekcie anglického, nemeckého a slovenského jazyka. Návštevníci majú možnosť zadarmo si otestovať svoju úroveň anglického a slovenského jazyka. Pripravené sú aj konzultácie z oblasti spoločenského a diplomatického protokolu, odborné prednášky a v neposlednom rade cvičenie ZUMBY GOLD,“ približuje program riaditeľka CĎV UK PaedDr. Janka Chládecká, PhD.

Deň otvorených dverí v CĎV UK sa uskutoční v stredu 27. novembra 2013 v čase od 7.25 do 18.00 hod. na ulici Odbojárov 10/a v Bratislave. V tomto roku majú návštevníci možnosť vyhrať jazykový kurz angličtiny s rodeným hovoriacim (native speaker), mierne pokročilú úroveň (pre-intermediate) alebo zľavu 50 % na vybraný jazykový kurz v nasledujúcom akademickom roku.

 

Bližšie informácie:

Ing. Veronika HRDLIČKOVÁ
referentka marketingu
Centrum ďalšieho vzdelávania
Univerzita Komenského v Bratislave
Odbojárov 10/a
820 05  Bratislava
Tel: +421 2 50 11 77 11
Mobil: +421 911 717 713
E-mail:
veronika.hrdlickova@cdv.uniba.sk
www.cdvuk.sk
www.facebook.com/Comenius.University

(mb) 

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR