Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Na stránke sa nachádzajú informácie o knižniciach a vydavateľstvách, ako aj online prístupných vedeckých časopisoch a publikačnej činnosti subjektov vedy a výskumu

 Vedecké/odborné vydavateľstvá

1AM – elektronické publikácieiampress@iampress.eu
Computer Presseshop@albatrosmedia.sk
Dobrá Knihadobrakniha@dobrakniha.sk
Enigmaenigma@enigma.sk
Eurostaveurostav@eurostav.sk  
Hajko-Hajkováknihy@h-h.sk
Iura Editionoffice@iura.sk
Jagasekretariat@jaga.sk
Literárne informačné centrumlic@litcentrum.sk
Malé centrumadmin@malecentrum.sk; bookshop@malecentrum.sk
1 - 10 Nasledujúce
Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR