Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Znižovanie rizika v podnikaní prostredníctvom dát a experimentovania 

 
 

banner-Ako naladiť firmu na rast

UVP TECHNICOM – Enterprise Europe Network pripravujú v rámci akadémie vnútrofiremného rastu Ako NALADIŤ firmu na RAST a pracovať MENEJ školenie s tematikou Znižovanie rizika v podnikaní prostredníctvom dát a experimentovania.

Akadémia vnútrofiremného rastu je určená predovšetkým majiteľom a výkonným riaditeľom firiem, manažérom, či riadiacim pracovníkom s rozhodovacími právomocami, ktorí majú ambíciu pomôcť firme výrazne rásť.

Témami, ako realizovať správne experimenty, formulovať správne hypotézy, nastaviť správnych kľúčové indikátory, zostaviť správne hypotézy Vás oboznámi lektorka Mária Radvanská .

Školenie sa bude konať 29.júna 2022 v čase 9.00 – 16.00 hod. v  Univerzitnom vedeckom parku TECHNICOM, Technická univerzita v Košiciach, Němcovej 5, 042 00 Košice.

Viac informácií a program

On-line prihláška do 24. 6. 2022  

O lektorke
Mária Radvanská sa venuje poradenstvu a rozvoju podnikateľských subjektov vyše 20 rokov. Identifikuje bariéry rozvoja a pomáha podnikateľom nájsť cestu ako ich prekonať. Od firiem však očakáva aktívny prístup, pretože len v úzkej súčinnosti ľudí danej firmy a s podporou vedenia je možné aj zdanlivo nemožné. Ľudia sú zárukou toho, že zmena bude trvalá. Najviac ju inšpiruje výrok – čo firma nedokáže, ľudia zvládnu.

Upozornenie: V prípade záväzného prihlásenia sa a neúčasti na školení, bude firme fakturovaný sankčný poplatok vo výške 120 eur. Zúčastniť školenia sa môže aj náhradník za prihláseného účastníka. Odhlásiť sa zo školenia bez sankčného poplatku je možné do 24.6.2022 zaslaním e-mailu na een@uvptechnicom.sk.

Kontakt
een@uvptechnicom.sk, Tel. číslo: +421 55 602 3661, 0918 734 605

Zdroj: UVP TECHNICOM  

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR