Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Zapojte sa s Vaším podujatím do Týždňa vedy a techniky 2020 

 
 

TVT banner

Týždeň vedy a techniky na Slovensku sa tento rok uskutoční 9. – 15. novembra 2020. Hlavnými organizátormi podujatia je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky a Národné centrum pre popularizáciu vedy a techniky v spoločnosti pri CVTI SR. 

Inštitúcie sa môžu zapojiť do uvedeného podujatia organizovaním vlastných aktivít – sprievodných podujatí (napr. deň otvorených dverí, prednáška, seminár, prezentácia, konferencia, workshop, beseda, výstava a pod.).  

V záujme jednotnej propagácie sprievodných podujatí TVT na Slovensku v roku 2020 sme pripravili logo a pečať TVT 2020 na propagačné materiály. Odporúčame propagáciu Vašich podujatí použitím loga a pečate (napr. na plagáte, brožúre, webovej podstránke a pod.). Autorské práva na dizajn má CVTI SR, a preto nie je možné do tejto grafiky zasahovať. Dizajnové prvky si môžu organizátori stiahnuť z webovej stránky www.tyzdenvedy.sk v sekcii Podujatia TVT– Na stiahnutie. 

Inštitúcie, ktoré by sa chceli zapojiť do TVT organizovaním ich vlastných podujatí, by sme chceli požiadať o zverejnenie relevantných údajov na stránke www.tyzdenvedy.sk. Inštrukcie k zverejňovaniu podujatí sú zverejnené na webe Týždeň vedy a techniky v časti Podujatia TVT – Na stiahnutie. V prípade otázok k zverejneniu podujatí nás kontaktujte prostredníctvom mailu ncpvat@cvtisr.sk.

partneri banner

Zdroj: tyzdenvedy.sk

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR