Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Základy 3D modelovania pre stredoškolákov 

 
 

plagát 3D 

Si stredoškolák, chceš byť „in“ a získať zručnosť, ktorá hýbe svetom dnešných technológií? Je tu príležitosť naučiť sa základy 3D modelovania a 3D tlače.

Vďaka ONLINE ŠKOLE 3D TLAČE 2020 si vylepšíš svoje počítačové zručnosti. Pracovať budeš na vlastnom projekte. Ten nielen navrhneš, ale aj si ho vytlačíš.

Vďaka tímovej práci budeš môcť získať spätnú väzbu aj zdieľať skúsenosti. No a v neposlednom rade pomôžeš svojou prácou v aktuálnej pandemickej situácii. Počas online školy sa totiž zapojíš už do rozbehnutého a úspešného projektu 3D tlače ochranných štítov pre zdravotníkov.

Podujatie pripravila Fakulta riadenia a informatiky, Žilinskej univerzity v Žiline (FRI UNIZA). Organizuje sa v rámci národného projektu IT Akadémia – vzdelávanie pre 21. storočie, ktorý pripravuje mladú generáciu na aktuálne výzvy vedomostnej spoločnosti a trhu práce v oblasti informatiky a IKT.

ONLINE ŠKOLA 3D TLAČE 2020 sa bude konať v dňoch 7. až 11. decembra 2020 prostredníctvom aplikácií Microsoft Teams alebo Cisco Webex Meetings.

Pre podrobné informácie klikaj na webovú stránku FRI UNIZA.

Zdroj: CVTI SR

 

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR