Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Ste dizajnér? Využite šancu na spoluprácu prostredníctvom podujatia B2B 

 
 

Logo EENLogo CVTI SRCentrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR), ako partner celoeurópskej siete na podporu internacionalizácie podnikania Enterprise Europe Network pozýva na online brokerage podujatie B2WORTH 2020: virtual company mission in the fashion and design sectors.

Podujatia sa koná  17. – 18. júna 2020 online formou na základe vopred dohodnutých bilaterálnych stretnutí.

Cieľom podujatia je prepojiť „hráčov“ z rôznych profesií, ktorí majú záujem nájsť si partnera na spoluprácu v oblasti DESIGN & FASHION. B2B akcia je otvorená pre účastníkov z rôznych sektorov. Zúčastniť sa môžu firmy, asociácie, klastre, univerzity, výskumné inštitúcie, samosprávy i jednotlivci.  

V prípade záujmu o účasť je nutná registrácia a vyplnenie profilu. Po potvrdení registrácie si účastník môžete začať vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční len v prípade,  ak ho potvrdí aj druhá strana.

Registrácia je otvorená pre všetkých záujemcov do 12. júna 2020. „Radi by sme záujemcov upozornili, že pri registrácii prosíme uviesť ako Váš „Support Office“ EEN-CVTI SR. Zároveň na prvej stránke profilu po prihlásení na podujatie je potrebné vyplniť záverečnú kolónku „Choose your local support office“ a zvoliť možnosť "EEN-CVTI SR. S registráciou v systéme b2match a vypracovaním profilu samozrejme záujemcom radi pomôžeme a môžu nás v tejto súvislosti kontaktovať,“ uzatvára Mária Pospíšilová z CVTI SR. 

CVTI SR je partnerom projektu Enterprise Europe Network od januára 2020.

Zdroj: CVTI SR

 

 

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR