Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Stáže v Agentúre Európskej únie pre vesmírny program 

 
 

Logo EUSPA

Agentúra Európskej únie pre vesmírny program (EUSPA) poskytuje študentom a absolventom vysokých škôl jedinečnú a priamu skúsenosť s fungovaním EUSPA najmä a inštitúcií EÚ vo všeobecnosti. 

V súčasnosti existujú dva typy stáží: 

  • Krátkodobá neplatená stáž na dokončenie a potvrdenie povinných akademických požiadaviek (maximálna dĺžka tri mesiace). Ak sa chcete prihlásiť, pošlite nasledujúce dokumenty v angličtine na adresu jobs@euspa.europa.eu:
    Životopis vo formáte Europass,
    motivačný list, v ktorom sú uvedené oblasti záujmu v rámci pôsobnosti agentúry a zdôvodňujúce potrebu stáže na vzdelávacie účely. 

  • Pravidelná platená stáž (maximálna dĺžka jeden rok). EUSPA pravidelne zverejňuje výzvy na stáže pre rôzne oddelenia. Oprávnené žiadosti sa pravidelne vyhodnocujú. Dátum začiatku stáže závisí od potrieb agentúry a dostupnosti rozpočtu. V prípade záujmu svoju žiadosť odošlite online čo najskôr, aby bolo možné vašu žiadosť posúdiť. 
    Zoznam voľných pozícií s uzávierkami v marci a máji 2023

Viac informácií o kritériách oprávnenosti, ako aj právach a povinnostiach stážistov nájdete v pravidlách upravujúcich schému stáží agentúry. Odporúčame vám, aby ste si ich pred odoslaním životopisu pozorne prečítali. 

Pri podávaní žiadosti si pozorne prečítajte pokyny EUSPA pre e-recruitment. Upozorňujeme, že na zabezpečenie všetkých funkcií portálu elektronického náboru sa odporúča použiť prehliadač Google Chrome. V prípade akýchkoľvek technických problémov kontaktujte jobs@euspa.europa.eu. 

Vyhlásenie: EURACTIV Slovensko nie je zodpovedný za obsah zverejnenej pracovnej ponuky. 

Zdroj: euractiv    

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR