Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Projekt Učiaca sa Trnava 

 
 

banner Projektu Učiaca sa Trnava

Program TEDA – #trnavská_veda je určený pre žiakov a žiačky stredných škôl, ale aj pre verejnosť, ktorá má záujem dozvedieť sa nové informácie zo sveta vedeckého bádania v oblasti astrofyziky, marketingu, psychológie a iných sociálnych vied.

Hosťami budú inšpiratívni aktívni vedci, ktorí odprezentujú témy zaoberajúce sa umelou inteligenciou, neuropsychológiou, liečením infekcie a rakoviny plazmou v budúcnosti, ale aj tým, prečo nedokážeme ovplyvniť naše podvedomie.  

Podujatie sa bude konať 20. mája 2022 v kine Hviezda v Trnave, rozdelené do dvoch samostatných blokov:

  • predpoludním od 10.00 – 12.00 hod., účasť na podujatí je zdarma , potrebná je však registrácia (registračné formuláre sú na stránke podujatia);

  • večer od 19.00 – 21.45 hod., vstupné večerného programu je spoplatnené sumou 5 eur (deti do 12 rokov zadarmo, ZŤP 3  eur) a vstupenky je možné si zakúpiť prostredníctvom siete Ticketoportal.sk

Učiaca sa Trnava je projekt rozvoja celoživotného učenia sa a ktorého súčasťou, je tvorba stratégie výchovy a vzdelávania, networking vzdelávacích inštitúcií, ale aj organizovanie rôznych podujatí. 
Sekundárnym cieľom je tiež zapojenie Mesta Trnava do medzinárodnej siete učiacich sa miest, zastrešenej Inštitútom celoživotného vzdelávania UNESCO.  

Zdroj: Učiaca sa Trnava

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR