Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Practical training on Horizon Europe template – How to write a proposal 

 
 

banner Practical training

Národná kancelária Horizontu v spolupráci s agentúrou MakeitEU pripravili webinár s názvom Practical training on Horizon Europe template – How to write a proposal, na ktorom sa dozviete aké informácie je potrebné uviesť v jednotlivých kapitolách projektového návrhu, ako majú byť vzájomne logicky prepojené a ako ich formulovať tak, aby ich externí hodnotitelia vysoko ohodnotili.

Podujatie je určené všetkým tým, ktorí majú záujem získať financovanie z programu Horizont Európa, pre projektových manažérov z verejných a štátnych inštitúcii, ale aj pre záujemcov zo súkromného sektora.

Webinár, ktorý povedie skúsená francúzska konzultantka Marie Prouteau s dlhodobými skúsenosťami ako externá hodnotiteľka projektových návrhov v programoch financovaných z EÚ, ale aj ako ich spolutvorkyňa s významným a preukázateľným úspechom, sa bude konať 13. októbra 2022 od  9.00 – 13.00 hod. online, v anglickom jazyku. Otázky bude možné zadávať v anglickom jazyku priamo na webinári vždy po ukončení každej kapitoly alebo ich môžete poslať pred webinárom už počas Vašej registrácie.

Na podujatie je potrebné sa vopred registrovať vo formulári nižšie na stránke.

Program webinára

Prendášajúca: Marie Prouteau má viac ako 13-ročné skúsenosti s písaním a hodnotením výskumných a inovačných projektov  financovaných z fondov EÚ. Vyštudovala európske záležitosti na univerzite v Aix-Marseille vo Francúzsku. Svoju kariéru začala ako manažérka pre projekty 7. rámcového programu v CNRS – francúzskom národnom výskumnom centre. V súčasnosti pôsobí ako nezávislá konzultantka pre tvorbu projektových návrhov do programu Horizont Európa a Erasmus+. Od roku 2014 pôsobí aj ako odborná hodnotiteľka pre Európsku komisiu pre výzvy v oblasti MSCA (HE) a programu ERASMUS+. 

Zdroj: eraportal.sk  

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR