Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Potraviny, biohospodárstvo, prírodné zdroje, poľnohospodárstvo a životné prostredie a aktuálne príležitosti v období 2021 – 2022 

 
 

Národná kancelária Horizontu Vás pozýva dňa 4. 5. 2021 od 9.30 – 12.45 hod. na webinár s názvom „Horizont Európa – Klaster 6 Potraviny, biohospodárstvo, prírodné zdroje, poľnohospodárstvo a životné prostredie”, ktorý je zameraný na predstavenie nadchádzajúcich výskumno-inovačných príležitostí v rámci Klastra 6 v novom rámcovom programe Horizont Európa (2021 – 2027).

Témy plánovaných výziev predstaví Stanislav Hronček, delegát programového výboru. Monika Bideau Repčíková vysvetlí význam misií a európskych partnerstiev. Synergie národných a medzinárodných nástrojov a aktérov z pohľadu žiadateľa priblíži Dana Peškovičová.

Webinár je venovaný všetkým, ktorí majú jedinečné riešenia konkrétnych tém a svojimi  návrhmi prispejú k posilneniu vedomostnej a inovačnej základne, či zvýšeniu konkurencieschopnosti Európy. Očakáva sa, že ponúknu udržateľné riešenia.

Na webinár je potrebné sa vopred registrovať prostredníctvom formulára, najneskôr do 3. 5. 2021 do 13.00 hod. Odkaz na pripojenie sa k webináru dostanete mailom na adresu uvedenú v registrácii po jej uzávierke.

Program podujatia

Zdroj: ERA Portál Slovensko

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR