Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

KONFERENCIA - World Access to Higher Education Day - WAHED 24 Global Conference Series 

 
 

Logo WATHEDPlatforma World Access to Higher Education Day (WAHED) organizuje dňa 17. novembra 2020 globálnu konferenciu pod názvom WAHED 24 Global Conference Series, ktorej hlavnou témou bude "Access and Success in the Post Pandemic world". Konferencia sa bude skladať zo série 6 paralelných podujatí, ktoré budú sa budú konať na jednotlivých svetových kontinentoch. Podujatia si záujemcovia môžu vybrať podľa názvov jednotlivých skupín: Australia, Asia, Africa, Europe, North America a Latin America.

V prípade záujmu o účasť je potrebná registrácia na webovej stránke platformy: https://worldaccesshe.com/events/world-access-to-higher-education-day-global-conference- series/

Účasť na všetkých podujatiach v rámci globálnej konferencie je bezplatná a keďže konferencia sa koná on-line, záujemcovia sa môžu zúčastniť na ľubovoľnom počte podujatí. 

Ázijskú časť konferencie organizuje the Asia-Europe Foundation (ASEF) a jej hlavnou témou bude "Access and Success for Marginalised Groups in Asian Higher Education". Bude sa konať v Singapure v čase od 11.00 hod – 14.00 hod (čas v Singapure, GTM +8).

Bližšie informácie o programe a registrácii na ázijskú časť konferencie nájdete na webovej stránke:

https://asef.org/projects/themes/education/5110-WAHED2020_Asia_Conference?utm_source=ASEFEdu&utm_medium=social&utm_campaign=

V prípade účasti na konferencii sa odporúča informovať o svojom záujme aj Sekciu medzinárodnej spolupráce a európskych programov Ministerstva školstva vedy výskumu a športu Slovenskej republiky na nasledujúcich e-mailových adresách:
martina.klofacova@minedu.sk a emilia.malacka@minedu.sk.

Zdroj: SAIA

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR