Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

CVTI SR ponúka skúšobné prístupy k novým e-zdrojom 

 
 

Záujemcovia o odborné informácie majú k dispozícii cez dve tisíc vedeckých časopisov svetového vydavateľstva. Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) zabezpečilo skúšobný prístup ku kolekciách Taylor&Francis.

Pre registrovaných používateľov sú dostupné kolekcie Medical&Pharmaceutical Science Library, Science&Technology Library a Social Science&Humanities Library.

Záujemcovia ich nájdu v ponuke e-zdrojov CVTI SR, v sekcii Dočasné prístupy.
Skúšobný prístup je k dispozícii do 6. novembra 2020.

---------------------

PNAS - Proceedings of the National Academy of Science  
https://www.pnas.org/

PNAS je jedným z najcitovanejších a najkomplexnejších multidisciplinárnych vedeckých časopisov na svete, ktorý ročne publikuje viac ako 3 300 vedeckých prác. PNAS je oficiálny časopis Národnej akadémie vied (NAS) globálneho rozsahu s vysokým impaktom a pokrýva biologické, fyzikálne a spoločenské vedy.

PNAS - Proceedings of the National Academy of Science

ASM – American Society for Microbiology 
https://asm.org/

Americká spoločnosť pre mikrobiológiu (ASM) s viac ako 30 000 členmi združuje vedcov, akademikov a zdravotníckych pracovníkov, je jednou z najväčších spoločností na svete zaoberajúcich sa prírodnými vedami. Poskytuje prístup k rôznorodému obsahu (časopisy, knihy, články, konferenčné príspevky, protokoly, videá, webináre, podcasty...) v oblasti prírodných vied so zameraním na mikrobiológiu, molekulárnu biológiu, klinickú biológiu, zdravotníctvo.

Centrum vedecko-technických informácií SR ponúka do konca októbra skúšobný prístup k novým e-zdrojom.   Používatelia sa k nim dostanú prostredníctvom svojho používateľského účtu cez vzdialený prístup do e-zdrojov, v sekcii dočasné prístupy e-zdroje.  Skúšobný prístup je možné využiť do 31. 10. 2020.

Zdroj: CVTISR.SK

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR