Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Nanotechnologies, Biosensors and Additive Manufacturing 

 
 

banner NABIANPodujatie je organizované projektom NABIAM a sieťou Enterprise Europe Network. NABIAM znamená Nanotechnologies, Biosensors and Additive Manufacturing a sieťových kooperačných partnerov pre inovácie so zameraním na Horné Rakúsko a južné Čechy. 

Cieľom podujatia je predstaviť súčasné trendy a výzvy a nadviazať dlhodobé vzťahy s príslušnými zainteresovanými stranami z oblasti výskumu, vývoja a podnikania v Hornom Rakúsku a na juhu Českej republiky v oblasti polymérnej elektroniky a lekárskej technológie s zameranie na témy biosenzorov, nanotechnológie a aditívnej výroby (3D tlač). Aj keď sa hlavný dôraz kladie na tieto dva regióny, účastníci zo všetkých krajín sú vítaní a pozvaní sa zapojiť do akcie. 

Program bude obsahovať hlavné prednášky v angličtine od odborníkov na nanotechnológie, biosenzory a výrobu doplnkových látok a stretnutí B2B: 

  • 29. 6. 2021 Hlavné prednášky a stretnutia B2B
  • 30. 6. 2021 B2B stretnutia 

Pravidelné osobné stretnutia ponúkajú ideálnu príležitosť na identifikáciu potenciálnych kooperačných partnerov a nadviazanie zaujímavých obchodných a výskumných kontaktov. Každý účastník si vyberá svojich partnerov pre konverzáciu individuálne a má 20 minút na výmenu informácií o projektoch a produktoch. B2B stretnutia sa uskutočnia kompletne vo forme virtuálnych stretnutí (videokonferencií) prostredníctvom tejto webovej stránky. 

Účasť je bezplatná!

Viac informácií    

Registrácia do 25. 6. 2021    

Konzultanti sa môžu zúčastňovať stretnutí B2B iba vtedy, keď sú schopní ponúknuť konkrétne odborné znalosti v oblastiach uvedených vyššie. Táto odbornosť musí byť jasne opísaná v profile spolupráce (položka na trhu).

Zdroj: nabiam  

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR