Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Matchmaking event for Cluster 6 of Horizon Europe 

 
 

banner Matchmaking Event

Styčné kancelárie krajín V4 – Polish Science Contact Agency (PolSCA), National Research, Development and Innovation Office of Hungary (NRDIO), Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli (SLORD), a Czech Liaison Office for Education and Research (CZELO) pripravujú matchmakingové podujatie, ktoré pomôže vedcom, inovátorom, verejným činiteľom, neziskovým organizáciám a iným nájsť správneho partnera pre nadchádzajúce príležitosti financovania v oblasti Klastra 6 programu Horizonte Európa.

Podujatie sa bude konať 29. júna 2022 od 13.00 – 16. 30 hod. 

Cieľom podujatia je pomôcť účastníkom vytvoriť si medzinárodnú sieť kontaktov v rámci nasledujúcich tematických okruhoch (destináciách) Klastra 6:

  • Biodiverzita a ekosystémové služby, vrátane európskeho partnerstva Biodiversa+;
  • Cirkulárna ekonomika, bioekonomické sektory a súvisiaci spoločný podnik Circular Bio-Based Europe;
  • Čisté prostredie a nulové znečistenie;
  • Pôda, oceán a voda za klímu a súvisiace európske partnerstvá Sustainable Blue Economy a Water4All.

Poskytne krátky prehľad nadchádzajúcich príležitostí financovania v rámci Klastra 6 Horizontu Európa, avšak jeho primárnym cieľom je sprostredkovať možnosti rýchlej prezentácie (pitching) pre tých, ktorí majú záujem o vytvorenie nových spoluprác. Za účelom poskytnutia možnosti priameho kontaktu medzi všetkými účastníkmi, budú prezentácie nasledované speed datingovou aktivitou cez platformu Wonder.me.

Ak chcete odprezentovať Vašu oblasť záujmu, možnosti Vašej inštitúcie a Vaše nápady na spoluprácu, zapojte sa ako aktívny účastník. Účasť je však možná aj pre tých, ktorý chcú len počúvať a nechať sa inšpirovať ostatnými.

V prípade záujmu sa zaregistrujte a označte, o ktoré tematické okruhy máte záujem. Registrácia bude otvorená do piatku, 24. júna 2022.

Všetci záujemcovia o rýchle prezentácie (pitching) budú kontaktovaní organizátormi, ktorí im poskytnú všetky inštrukcie, ako aj vzor prezentácie pre Vaše trojminútové vystúpenie. Kvôli časovému limitu sú miesta pre prezentáciu obmedzené a v prípade veľkého záujmu si organizátori vyhradzujú právo potvrdenia miesta len vybraným účastníkom. Potvrdenia budú posielané priebežne, avšak nie neskôr ako 24. júna 2022.

Predbežný program

Registrácia 

Zdroj: SLORD  

 

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR