Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Informačný deň k MSCA Staff Exchanges 

 
 

banner HENárodná kancelária Horizontu a Technologické centrum Praha pripravujú spoločný informačný deň k MSCA Staff Exchanges. 

Informačný deň je určený pre výskumných pracovníkov, ale aj administrátorov výskumu a projektové oddelenia. Cieľom je priblížiť príležitosti grantov MSCA Staff Exchanges. Tento grantový program je otvorený pre všetky tematické oblasti výskumu, má relatívne jednoduchú administráciu a vysokú mieru úspešnosti (úspešnosť slovenských subjektov za minulý rok bola viac ako 40%).  

Na podujatí budú predstavené príležitosti a pravidlá výzvy pre rok 2023; požiadavky na projekty a tipy ako uspieť predstaví zástupca Európskej komisie. Svoje skúsenosti s prípravou aj implementáciou projektov tohto typu budú zdieľať súčasní riešitelia, a to ako z akademického sektora, tak aj zástupcovia firiem a priemyslu.  

Program  

Podujatie sa bude konať naživo 29. marca 2023 v prezenčnej forme na Univerzite Palackého v Olomouci, pre účasť je potrebné sa registrovať. Registrácia je otvorená do 24. marca 2023.  

Registrácia

Zdroj: eraportal.sk

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR