Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Informačný deň Akcií Marie Skłodowska-Curie 

 
 

banner SklodovskaOnline informačné podujatie Akcií Marie Skłodowska-Curie (MSCA) v rámci programu Horizon Europe sa bude konať 23. marca 2021 v čase od 9.00 do 12.30 hod.

Cieľom podujatia je predstaviť program MSCA v rámci programu Horizon Europe a povzbudiť organizácie a výskumných pracovníkov, aby sa do zapojili do nových výziev. Program MSCA bude zjednodušený, aby ho záujemcovia lepšie pochopili, implementovali a uchádzali sa o jeho finančné prostriedky. Účastníci sa dozvedia o zmenách v programe, ako aj o skúsenostiach účastníkov programu, projektových manažérov a samotných štipendistov.

Súčasťou podujatia bude taktiež priestor venovaný jednotlivým skúseným výskumníkom, ktorí sa chcú uchádzať o postdoktorandské štipendiá (Postdoctoral Fellowships), v programe Horizont 2020 známe ako individuálne štipendiá (Individual Fellowships).

Na online podujatie sú pozvaní výskumní pracovníci, inštitúcie vysokoškolského vzdelávania, výskumné ústavy, agentúry poskytujúce financovanie výskumu a všetky ďalšie organizácie, ktoré sú v súčasnosti zapojené do MSCA alebo majú záujem uchádzať sa o budúce výzvy na financovanie po prvýkrát. Organizácie zo súkromného sektoru a ďalšie sociálno-ekonomické subjekty sú vítané, aby využili toto podujatie na zoznámenie sa s príležitosťami, ktoré poskytuje MSCA pre medzi-sektorovú spoluprácu.

Registrácia na podujatie nie je potrebná.

Link na online podujatie

Viac informácií o podujatí  

Zdroj: SLORD

 

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR