Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Info Day & Long-Term Virtual Matchmaking (B2B-Meetings) Opportunity 

 
 

banner Danube Region Strategy

Danube Region Strategy organizuje dňa 28. 10. 2021 od 9.00 do 11.30 hod. online podujatie s podtitulom „Facilitating Research & Innovation Cooperation in the Danube Region“ zamerané na možnosti využitia „wideningových“ nástrojov v rámci špecializovaných výziev časti „Rozširovanie účasti a šírenie excelentnosti“ programu Horizont Európa.

Zástupca Európskej komisie predstaví hlavné podmienky výziev programu Horizont Európa v časti „Rozširovanie“ so zameraním na rôzne novinky, nové možnosti a aktivity. Okrem toho budú predstavené aj niektoré z doposiaľ úspešne implementovaných „Widening“ projektov v predchádzajúcich rámcových programoch EÚ.

Otázkam a odpovediam bude venovaný priestor tak, aby bolo možné objasniť čo najviac problémov. Informačný deň bude doplnený o možnosť nepretržitých (dlhodobých) virtuálnych stretnutí (B2B), ktoré budú trvať až do 15. marca 2022 (koniec posledného termínu na predloženie projektových návrhov do Horizontu Európa časť „Rozširovanie“).

V súvislosti s tým bolo zriadený virtual matchmaking priestor, kde je možné sa prihlásiť a vyhľadať spoluprácu v rámci Teaming, twinning, ERA chair a excellence hubs projektov. Priestor na virtuálne B2B stretnutia bude sprístupnený do 15. marca 2022 (koniec posledného termínu na predloženie projektových návrhov).

Zameranie na výzvy:

Viac informácií  

Registrácia  

Kontakt na Slovensku – Kvetoslava Papanová

Zdroj: Danube Region Strategy   

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR