Prejsť na hlavný obsah
Hlavná stránka Centrálneho informačného portálu MŠ SR
Hľadať
Ministerstvo školstva SR
Domov
Veda v SR
Veda v EÚ
Financovanie
Výsledky projektov V a V
Slovensky English
Centrálny informačný portál baner

Európska konferencia o výskume bezpečnosti v kybernetickom priestore 

 
 

banner Európska bezpečnosť

Hlavným cieľom Európskej konferencie o výskume bezpečnosti v kybernetickom priestore je rozšíriť naše poznatky a zdieľať informácie a skúsenosti v oblasti kybernetickej bezpečnosti v Českej republike a vo svete. Pri príležitosti predsedníctva Českej republiky v Rade Európskej únie poskytne konferencia fórum posilňujúce vzájomné prepojenie popredných výskumných pracovísk v oblasti bezpečnostného výskumu nielen z VUT v Brne a Masarykovej univerzity, ale aj konečných užívateľov výsledkov výskumu a zástupcov štátneho sektora z Českej republiky, ako aj zo zahraničia.

Ďalším cieľom je prezentovať aktuálne výzvy a možnosti v tejto oblasti a diskutovať o nich, ako aj zvýšiť povedomie o excelentných výsledkoch bezpečnostného výskumu realizovaného Ministerstvom vnútra a v rámci diskusie oboznámiť členov konferencie s konkrétnymi postojmi účastníkov k súčasnej podobe systému monitorovania technologického pokroku a systému implementácie výsledkov výskumu do praxe. Toto podujatie predstavuje jedinečnú príležitosť prezentovať kybernetický bezpečnostný výskum ako kľúčovú súčasť systému bezpečnostného výskumu v Českej republike.

Konferencia o bezpečnosti sa bude konať 12. – 14. septembra 2022 v Brne.

V stredu, 14. 9. 2022 sa v rámci podujatia uskutoční aj brokerage event, ktorý poskytne priestor na hľadanie potencionálnych partnerov do konzorcií pre európske, ale aj národné grantové programy.

Program

Registrácia   

Miesto konania  

Zdroj: SLORD

Copyright © 2008-2014 Centrum vedecko-technických informácií SR